Posao

Potrebni su nam terenski komercijalisti na teritoriji Beograda

OPIS POSLA:

Internet portalu i poslovnom imeniku Srbije - PoslovniRegistar.com potrebni su saradnici za posao direktne terenske prodaje marketing paketa zainteresovanim firmama.

Očekujemo vredne, ljubazne i komunikativne osobe, prijatne spoljašnjosti sa SSS, do 35 godina starosti.

GLAVNI ZADACI:

* Prodaja i prezentacija marketing paketa na internet portalu i poslovnom imeniku Srbije - InfoSrbija.com

* Pridobijanje novih klijenata i održavanje poslovnog odnosa sa postojećim

* Evidentiranje svih aktivnosti i izveštavanje o rezultatima prodaje

ZAHTEVI:

* Odlične komunikativne i pregovaračke sposobnosti

* Spremnost za rad na terenu

* Pozeljno iskustvo u direktnoj prodaji usluga

* Poznavanje rada na računaru sa naglaskom na internet i društvene mreže

* Poštovanje procedura i rokova, realizacija postavljenih ciljeva i planova prodaje

* Prednost će imati kandidati sa izgrađenom mrežom kontakata

NUDIMO:

* Fleksibilno radno vreme

* Rad od kuće, bez obaveze dolaska u kancelariju, ali uz redovan dnevni izveštaj emailom o dnevnim aktivnostima

* Plaćena internet i telefonska pretplata

* Stalno zaposlenje nakon probnog perioda

* Fiksna osnovica sa stimulativnim primanjima u skladu sa postignutim rezultatima

KONTAKT:

Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da CV – radnu biografiju sa fotografijom pošaljete na email Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.